Planer słów kluczowych – pomocne narzędzie do wyszukiwania fraz

Narzędzia służące do wyszukiwania słów kluczowych powinny spełniać kilka kryteriów. Powinny być nie tylko proste w obsłudze, ale także dostosowywać się do użytkownika. Jak korzystać z Planera słów kluczowych?

Jakie spełnia kryteria?

Planer jako narzędzie do słów kluczowych cechuje się:

  • łatwością obsługi – nawet niedoświadczeni użytkownicy bez trudu nauczą się jego obsługi,
  • profesjonalizmem – planer spełni także oczekiwania użytkowników profesjonalnych, jego liczne funckje pozwolą uzyskać doskonały efekt kampanii,
  • planer jest określany jako “warsztat” – możemy tworzyć tu zarówno nowe kampanie, jak i modyfikować w dowolny sposób te już istniejące; jest to więc narzędzie plastyczne, które dostosuje się do naszych wymagań.

Funkcje

To proste, lecz skuteczne narzędzie do słów kluczowych ma dwie istotne funkcje, które ułatwią nam znacznie życie. Oto one:

  • badanie fraz – narzędzie umożliwia wyszukiwanie słów kluczowych w oparciu o hasła związane z docelową stroną www lub kategorią produktów;
  • prowadzenie statystyk i prognoz odwiedzin – dzięki prowadzeniu statystyk możemy skuteczniej wybierać słowa kluczowe. Planer przegląda historyczne statystyki, np. liczbę wyszukiwań słów kluczowych oraz prognozy dla tych fraz, co pozwala nam skutecznie planowanie kampanii.

Narzędzie do słów kluczowych jest więc nieocenioną pomocą dla każdego, kto zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Pozwala nie tylko na efektywną pracę, ale także znacznie ją ułatwia.

Dodaj komentarz