Agencja SEO

Najlepsza agencja SEO na świecie!

Analityka i kierowanie reklam

Napisane 06.01.2020 przez Bartosz Kewany

Tagi: analityka, kierowanie, reklama,

Spis treści:

         » To doskonały przykład testowania w Internecie w akcji.
         » Strona
         » Rodzaj testu

Aby zobaczyć, jak to testujemy, stworzyliśmy prostą stronę w naszej witrynie, na której użytkownicy mogą wpisać swój adres e-mail i wybrać metodę płatności (na przykład PayPal), a my pokażemy im wyniki w czasie rzeczywistym.

To Cię zainteresuje: Materiały do nauki

W pierwszej części strony użytkownicy mogą wprowadzić prawidłowy adres e-mail, przycisk umożliwiający płatność, a na koniec adres płatności, za pomocą którego chcą wysyłać pieniądze. W ten sposób możemy zidentyfikować przycisk "najlepszej" płatności i wybrać najlepszą opcję w zależności od potrzeb użytkownika.

To doskonały przykład testowania w Internecie w akcji.

Naszym pierwszym krokiem jest stworzenie nowego testu dla tej strony. W tym samym oknie testowym wybieramy "Stronę testową" i ustawiamy następujące ustawienia:

Strona

Użyjemy tej samej strony, z której korzystaliśmy wcześniej, więc będziemy musieli kliknąć przycisk "Strona testowa".

 • Identyfikator strony
 • Unikalny identyfikator strony, którą chcemy przetestować
 • Typ strony

Jest to opcjonalne, ale zwykle dołączamy te informacje do niektórych popularnych formatów testowych. Na razie ustawimy na "Test strony".

Rodzaj testu

Jest to typ testu, którego używamy do testowania strony przed wysłaniem jej do użytkowników jako strony aktywnej. Jeśli ktoś odwiedza naszą stronę po raz pierwszy, możemy ustawić opcję "Test statyczny", aby upewnić się, że nasza strona działa poprawnie

Koncentrujemy się na tworzeniu doskonałego oprogramowania i usług, które pomogą Ci przenieść swój biznes na wyższy poziom. Pomagamy ci:

konserwacja, administrowanie bazą danych lub korzystanie z komputerów osobistych.

Oprogramowanie może zawierać wirusy, robaki, konie trojańskie, bomby zegarowe, cancelboty, oprogramowanie szpiegujące, oprogramowanie reklamowe, różne kody komputerowe lub inne szkodliwe, destrukcyjne lub destrukcyjne treści.

Instalowanie lub użytkowanie oprogramowania stanowi naruszenie prawa przez dowolną osobę z naruszeniem niniejszych warunków.

Każda osoba narusza prawo, modyfikując, dostosowując, tłumacząc, publikując, rozpowszechniając, wykonując, wyświetlając lub tworząc dzieła pochodne oprogramowania bez zgody oprogramowania.

Wszystkie znaki handlowe i nazwy handlowe używane na tej stronie są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.

Nie możesz wyświetlać w swoim blogu adresu URL, który prowadzi do strony internetowej innej firmy.

treść.

Jako alternatywę dla Google Analytics możesz także skorzystać z zewnętrznego narzędzia do śledzenia, takiego jak Google Analytics lub PageX.

Zarządzanie

zostało niedawno ulepszone dzięki najnowszej wersji v1. 4. 0. 5, która wprowadza ulepszenia do:

 • - Wydajność i niezawodność zarządzania witryną
 • - Bardziej skuteczne bezpieczeństwo
 • - Poprawiona obsługa wielu urządzeń, w tym urządzeń mobilnych
 • - Zaktualizowano tłumaczenia
 • Najważniejsze zmiany są następujące:
 • 1. Poprawa wydajności
 • - Szybsze ładowanie strony internetowej
 • 2. Poprawa bezpieczeństwa
 • - Poprawione wykrywanie złośliwej zawartości
 • - Poprawiona ochrona przed spamem i inną złośliwą zawartością
 • - Poprawiona ochrona przed złośliwymi linkami
 • - Poprawiona ochrona przed zagrożeniami bezpieczeństwa
 • 3. Skuteczniejsza obsługa wielu urządzeń
 • - Lepsza obsługa urządzeń mobilnych
 • - Poprawiona obsługa Androida OS 4. 0 i nowszych

Jeśli masz jakiś problem z aplikacją, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem mail lub zadzwoń do nas. Twoja opinia jest bardzo ceniona.


O autorze

Bartosz Kewany

Cześć, jestem Bartek, a SEO to moje hobby połączone z pracą zawodową. Interesuję się wszystkim, co związane z SEO. Lubię też programować, w SEO jest to naprawdę wielkie ułatwienie. Zachęcam do poznawania tajników SEO i do poznawania języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprogramowanie SEO

Możesz pobrać i zainstalować go na swoim komputerze. To jest darmowa wersja. Więcej informacji na temat funkcji oprogramowania można znaleźć w tym artykule: Lista oprogramowania Pobi

Czytaj więcej...

Losowy

Największe problemy projektowe

Jaki jest nasz największy problem projektowy? Kim są nasi najbardziej wpływowi użytkownicy / klienci / wpływowi W jaki sposób poprawiamy nawigację na stronie / wygodę użytkownika? Opo

Czytaj więcej...