Agencja SEO

Najlepsza agencja SEO na świecie!

Dokumentacja projektu

Napisane 06.01.2020 przez Bartosz Kewany

Tagi: projekt, dokumentacja, plan,

Spis treści:

         » A za co to wszystko zapłaciło?
         » Obejrzyj film instruktażowy Swift Playgrounds autorstwa Dana Goodwina

Ostatni webinar to była dobra lekcja na temat ważności czytania dokumentacji dotyczącej projektu. Nauczyłem się sprawdzać moje założenia i dowiedziałem się, że wiele rzeczy, które uważałem za łatwe, po prostu nie są.

To Cię zainteresuje: Google Cloud

Jeśli była jedna rzecz, która naprawdę utkwiła mi w tym projekcie, ważna była współpraca. Ten projekt wymagał dużo pracy, ale był świetną zabawą. Wiele się z tego nauczyłem i pomogło mi zrozumieć, jak ważne jest upewnienie się, że współpracuję z innymi.

Jak widać, zrobiłem to wszystko. Spędziłem niezliczone godziny pisząc kod, testując i dokumentując. Spędziłem godziny projektując i spędziłem godziny na testowaniu. Spędziłem godziny pisząc dokumentację. Spędziłem niezliczone godziny na nauce i badaniach. Spędziłem niezliczone godziny ćwicząc w weekendy i w ciągu tygodnia.

A za co to wszystko zapłaciło?

Cóż, tak naprawdę nie dostałem zapłaty za ten projekt. Dopóki mój szef nie zapytał mnie, czy mógłbym podjąć pracę wakacyjną. W tym czasie wydawało się to bardzo złym pomysłem, ale z perspektywy czasu uważam, że była to właściwa decyzja.

Muszę zrobić coś, co sprawia mi przyjemność, czyli pracę w dziedzinie, którą już kocham. Otrzymałem zapłatę za naukę czegoś, co mnie interesuje. Otrzymałem zapłatę za zrobienie czegoś, co jest trudne, ale też bardzo przyjemne.

 • To właśnie chcę robić przez resztę mojej kariery

Naucz się kodować za pomocą Swift 4 w ciągu tygodnia - jest to pierwsza z trzech części serii dotyczącej języka Swift i nowych narzędzi programistycznych Apple, Swift Playgrounds.

Obejrzyj film instruktażowy Swift Playgrounds autorstwa Dana Goodwina

Naucz się kodować za pomocą Swift 4 w ciągu tygodnia - jest to pierwsza z trzech części serii dotyczącej języka Swift i nowych narzędzi programistycznych Swift Playgrounds

seria dla biznesu, jest to jedno z najbardziej wszechstronnych, informacyjnych i wykonalnych seminariów internetowych, jakie kiedykolwiek stworzono.

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać czasem i co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać swój czas dzięki bezpłatnej serii seminariów internetowych "Jak być produktywnym i efektywnym".

 • Dowiesz się, jak:
 • - Opracuj skuteczny plan zarządzania czasem
 • - Utwórz prosty harmonogram
 • - Śledź swoje postępy i śledź swoje zadania
 • - Dowiedz się, jak skutecznie motywować siebie i innych
 • - Baw się dobrze i idź naprzód
 • Obejrzyj teraz ten film i uzyskaj szczegółowe informacje:
 • Informacje o serii webinarów
 • Seria seminariów internetowych obejmie następujące tematy:
 • - Jak efektywnie wykorzystać swój czas

- Jak się dowiedzieć, kiedy robisz to, co chcesz, aby robić

- Najlepszy sposób na zarządzanie czasem i robienie rzeczy, które możesz zrobić

 • - Znaczenie wydajności, planowania i ustalania priorytetów
 • - Znaczenie stworzenia osobistej biznesowej mantry

Seminarium internetowe zostanie zorganizowane tak, aby pomóc Ci zebrać wszystko razem i skutecznie nauczyć się, jak być produktywnym i efektywnym w swoim czasie oraz jak utrzymać motywację.

Seminarium internetowe będzie mieszanką praktycznych wskazówek i pomysłów, które pomogą Ci osiągnąć produktywność i efektywność z czasem


O autorze

Bartosz Kewany

Cześć, jestem Bartek, a SEO to moje hobby połączone z pracą zawodową. Interesuję się wszystkim, co związane z SEO. Lubię też programować, w SEO jest to naprawdę wielkie ułatwienie. Zachęcam do poznawania tajników SEO i do poznawania języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprogramowanie SEO

Możesz pobrać i zainstalować go na swoim komputerze. To jest darmowa wersja. Więcej informacji na temat funkcji oprogramowania można znaleźć w tym artykule: Lista oprogramowania Pobi

Czytaj więcej...

Losowy

Streszczenie miesiąca lutego w naszej firmie

Koniec lutego. Nieuniknione. To czas na podsumowanie miesiąca lutego tego roku. Na pewno lutego roku 2017 prędko nie wyrzucimy z pamięci... Zespół SEO nie jest nowym zespołem. Jesteśmy odpowiedzialni

Czytaj więcej...