Agencja SEO

Najlepsza agencja SEO na świecie!

Programy ładujące

Napisane 06.01.2020 przez Bartosz Kewany

Tagi: ładowanie, programy, seo,

Spis treści:

         » Program ładujący
         » Jak nazywa się moduł ładujący? Dlaczego jest to konieczne?
         » Czytaj więcej

Program ładujący

W przypadku większości dystrybucji Linuksa moduł ładujący to GRUB2. Jest to moduł jądra, który ładuje jądro i jest ładowany przez GRUB2. Jest to specjalny typ modułu, zwany bootloaderem, który jest wymagany do uruchomienia dowolnej dystrybucji Linuksa.

To Cię zainteresuje: Planowanie strategii

Zauważ, że GRUB2 jest programem ładującym GRUB2. To nie jest moduł ładujący dla modułu ładującego GRUB / Gummiboot, który jest używany przez większość innych dystrybucji Linuksa.

Jak nazywa się moduł ładujący? Dlaczego jest to konieczne?

GRUB2. Jest to nazwa modułu ładującego, a nazwa jest używana przez oprogramowanie w systemie do ładowania jądra Linux.

  • Gummiboot

Poza nazwą witryny, ale nadal miał dokładny adres URL w polu adresu URL. Gdy dotarłem na stronę, zobaczyłem, że pasek adresu zawiera link do adresu URL w polu adresu. Zakładałem, że to tylko dla domeny i zrobiłem zrzut ekranu z tego.

To Cię zainteresuje: 27 Finał WOŚP

Ale wtedy udało mi się uzyskać stronę o dokładnie tym samym adresie URL, ale o innej nazwie domeny. Byłem zdezorientowany, więc wróciłem do pola adresu URL i wpisałem inną domenę dla adresu URL, a następnie kliknąłem link. Byłem w stanie uzyskać dostęp do tej samej strony z nazwą i adresem strony internetowej. Mam na myśli to, że unieważniłem domenę witryny.

Aby to przetestować, zmieniłem nazwę strony na www. domena. com. Następnie sprawdziłem pole "zerowane". To było puste. Co się stało?

Wygląda na to, że serwery DNS Google nie działają z nazwami witryn. Serwery DNS są odpowiedzialne za tłumaczenie adresu IP witryny na prawidłową nazwę witryny.

Gdyby serwery DNS Google kontrolowały nazwę, to po prostu działałaby. Możesz uzyskać adres URL witryny, wpisując domenę w polu adresu, a następnie klikając link, który powinien prowadzić do adresu URL.

Ale ponieważ nie mają kontroli, serwery DNS muszą mieć kontrolę

problem.

Zacząłem pracować nad aplikacją na iPhone'a i odkryłem, że dostępnych jest wiele świetnych narzędzi. Największym problemem, jaki napotkałem, był brak sklepu z aplikacjami dla aplikacji mobilnych. To bardzo frustrujące, że musiałem wrócić do Google Play na moim Nexusie 5, który nie jest najpotężniejszym telefonem, aby uzyskać aplikację, ale tylko po to, by dowiedzieć się, że nie wszystkie aplikacje są dla niej dostępne.

Następnie postanowiłem zbudować i otworzyć własny sklep z aplikacjami dla aplikacji mobilnych. Potrzebowałem rozwiązania, które nie opierałoby się na sklepie Google Play, ale także nie wymagało dużo pracy, aby zintegrować je z popularnymi mobilnymi systemami operacyjnymi.

To był wspaniały dzień, kiedy zobaczyłem wpis na blogu o użytkowniku "Erik", który publikuje kod na swoim koncie GitHub, który nazywa się "Bitshare App Store". Napisał, że używał go przez kilka miesięcy przed przejściem na OpenCredo.

Po tym, jak miałem okazję wypróbować Bitshare dla siebie, bardzo podobał mi się sposób, w jaki robili różne rzeczy. Deweloper bardzo reagował na komentarze i aktualizacje i było jasne, że jest pasjonatem tego projektu. Był również bardzo łatwy do znalezienia i skontaktował się ze mną natychmiast po tym, jak opublikowałem pytanie na forach Bitshare.

Bitshare to nie tylko projekt typu open source, ale także niezależna firma, która zainwestowała w marketing i sprzedaż

poza zawartością wiadomości, a wiadomości wysłane do i z innych telefonów nie zostały przechwycone.

Tego rodzaju oprogramowanie można kupić od zewnętrznych sprzedawców specjalizujących się w tego rodzaju rzeczach.

"Są ludzie, którzy sprzedają te narzędzia w ciemnej sieci. Oprogramowanie można kupić w kilku miejscach online", powiedział RT.

Ale powiedział także, że osobiście widział oprogramowanie używane przez ludzi, którzy planują popełnić ataki terrorystyczne.

Czytaj więcej

"To nie jest produkt ani oprogramowanie, które będzie sprzedawane w każdym sklepie. Oprogramowanie ma wszystkie możliwości niezbędne do prowadzenia nadzoru i analizy komunikacji", powiedział.


O autorze

Bartosz Kewany

Cześć, jestem Bartek, a SEO to moje hobby połączone z pracą zawodową. Interesuję się wszystkim, co związane z SEO. Lubię też programować, w SEO jest to naprawdę wielkie ułatwienie. Zachęcam do poznawania tajników SEO i do poznawania języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:TITLE
Następny artykuł:Program uruchamiający i powiadamiający

Oprogramowanie SEO

Możesz pobrać i zainstalować go na swoim komputerze. To jest darmowa wersja. Więcej informacji na temat funkcji oprogramowania można znaleźć w tym artykule: Lista oprogramowania Pobi

Czytaj więcej...

Losowy

Praca dla konsultanta ds SEO

Konsultant SEO dla różnych stron internetowych, aby pomóc ich biznesowi. Będziemy w stanie zapewnić Ci usługi SEO i usługi SEO bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych klientów. Zapewniamy bezpłatne

Czytaj więcej...