Agencja SEO

Najlepsza agencja SEO na świecie!

TITLE

Napisane 06.01.2020 przez Bartosz Kewany

Tagi: TAGS,

Spis treści:

         » # 3: Utwórz film ze swojego wydarzenia
         » # 4: Zapewnij dostęp do swojego podcastu na YouTube
  • I jest to umiejętność, której muszą nauczyć się wszyscy webmasterzy.
  • Oto, co musisz wiedzieć o SEO.
  • Czym jest SEO?
  • To szeroki termin, ale dobrym opisem SEO jest:

"SEO to proces identyfikacji i zajmowania wysokiej pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google i Yahoo."

To Cię zainteresuje: Praca dla konsultanta ds SEO

SEO nie jest szczególną techniką. To nie jest pewien zestaw narzędzi. To nie jest specyficzny proces. SEO to metoda znajdowania słów kluczowych, aby Twoja witryna znalazła się przed właściwymi ludźmi.

To Cię zainteresuje: Bibliografia o SEO

Najważniejszym pytaniem, jakie należy sobie zadać, myśląc o SEO, jest: Dlaczego mogę uzyskać większy ruch, jeśli wdrożę tę strategię?

Ta odpowiedź jest ważna, ponieważ jest kluczem do znalezienia dobrej strategii dla Twojej witryny.

  • Jak działa SEO?
  • Istnieją trzy elementy SEO:

Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) polega na znajdowaniu słów kluczowych, wyrażeń kluczowych i stron w Twojej witrynie, które zwiększają ruch i sprzedaż w Twojej witrynie.

(SEO) znajduje słowa kluczowe, frazy kluczowe i strony w Twojej witrynie, które zwiększają ruch i sprzedaż w Twojej witrynie. Badanie słów kluczowych to badanie dotyczące Twojej witryny

na temat, który można obejrzeć tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu webinariów, sprawdź to wspaniałe bezpłatne webinarium Kinsta, które zawiera mnóstwo informacji i przykładów, jak to zrobić dobrze.

# 3: Utwórz film ze swojego wydarzenia

Większość seminariów internetowych ma nagrania audio lub wideo. Jednak większość konferencji i wydarzeń nie ma dostępu do sprzętu do nagrywania wideo (chyba że organizujesz konferencję), co oznacza, że ​​zamiast tego musisz utworzyć film z wydarzenia.

Twój film powinien przechwytywać wszystko o wydarzeniu, od uczestników, konfiguracji, prelegentów itp. Jeśli organizujesz wydarzenie na konferencji, musisz upewnić się, że film nie pokrywa się z inne prezentacje, aby cała sesja nie wyglądała jak pokaz slajdów. Musisz także upewnić się, że Twój film nie trafi na YouTube. Oto bezpłatny film ConvertKit, którego możesz użyć:

# 4: Zapewnij dostęp do swojego podcastu na YouTube

Podcasty to świetny sposób na dotarcie do osób, które zwykle nie słyszą ani nie czytają o twoim produkcie lub firmie. Jeśli nie rozpocząłeś jeszcze podcastu, gorąco polecam zacząć od darmowego.

Jeśli prowadzisz konferencję lub wydarzenie, musisz mieć możliwość opublikowania wideo na żywo ze swojego wydarzenia na YouTube. Oto jak to zrobić.


O autorze

Bartosz Kewany

Cześć, jestem Bartek, a SEO to moje hobby połączone z pracą zawodową. Interesuję się wszystkim, co związane z SEO. Lubię też programować, w SEO jest to naprawdę wielkie ułatwienie. Zachęcam do poznawania tajników SEO i do poznawania języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Planowanie strategii
Następny artykuł:Programy ładujące

Oprogramowanie SEO

Możesz pobrać i zainstalować go na swoim komputerze. To jest darmowa wersja. Więcej informacji na temat funkcji oprogramowania można znaleźć w tym artykule: Lista oprogramowania Pobi

Czytaj więcej...

Losowy

Darmowe wydarzenie

Posłuchaj od ekspertów, jak zbudować silną obecność w Internecie i jak stworzyć udaną karierę. Dołącz do panelu ekspertów z branży i środowisk akademickich, aby dowiedzieć się, jak

Czytaj więcej...